• מערכת זאב אימפורט

גרביים ממותגות בהתאמה אישית


אם גם אתם יושבים ומנסים לשבור את הראש באיזה מתנה להפתיע את העובדים שלכם או חושבים איזה מוצר פרסום ייחודי ומעניין יכול להוביל את הקמפיין הקרוב שלכם, אתם יכולים להפסיק לחפש! לכבודכם, פיתחנו את הגרביים הממותגות שלנו באריגה בהתאמה אישית או בהדפסה מלאה אול אובר - גרביים מהממות בהתאמה אישית מ א -ת' לפי גרפיקה ייחודית שלכם, בכל צבע וגרפיקה שתרצו! הגרביים הממותגות שלנו מתאימות לכל אחד ומככבות אחר כבוד בחברות הייטק, חברות סטארטאפ ותוכנה, מועדוני כושר וספורט, קבוצות ספורט, מוסדות וארגונים, חברות ביטוח ופיננסים, בתי מלון ועוד.

גרביים ארוגות ממותגות אול אובר הן מתנה נפלאה כמוצר פרסום או קידום מכירות או כל אירוע חברה

אנחנו מבטיחים לכם שהגרביים שלנו כל כך איכותיות ונוחות שלא תפסיקו לגרוב אותם עוד הרבה הרבה זמן !!! אז למי למעשה מתאימות גרביים ממותגות בהתאמה אישית? למעשה התשובה מאוד פשוטה - לכולם. בין אם מדובר בכנס טכנולוגי, מתנה לעובדים חדשים, כמוצר פרסום למותג החברה, גרביים ממותגות לילדים או לכל אירוע חברה או אירוע קידום מכירות, הרי שתמצאו שהמכנה המשותף בין כל מקבלי הגרביים יהיה אחד ואחיד- הן מהממות, פרקטיות, סופר נוחות ומעבירות את המסר השיווקי שלכם בצורה הטובה ביותר ומהוות מוצר פרסום וקידום מכירות מעולה לעסק שלכם.

לא משנה באיזה עונה אנחנו מעונות השנה, בין אם תבחרו בגרביים ממותגות למוצרי פרסום לחורף, או לכל עונה אחרת, אנחנו נתאים את הגזרה, הרכב הגרב וסוג הגרב לפי רצונכם.

הגרביים שלנו מיובאות על ידי חברת זאב אימפורט ומיוצרות על ידי המותג הבינלאומי The Socks&Co Enterprise ומגיעות במיתוג מלא שלכם בין אם תבחרו לייצר גרביים ארוגות במיתוג מלא או גרביים מודפסות במיתוג מלא שלכם. כמו כן אנו מעניקים מגוון אפשרויות אריזה ומיתוג בהתאמה אישית.

כסטנדרט, הגרביים הממותגות שלנו מגיעות עם חבק ממותג הנושא את הלוגו שלכם או כל גרפיקה שתבחרו בחזית החבק.

חבק ממותג הוא סטנדרט אצלנו ומהווה דרך נוספת ונפלאה להעביר את המסר השיווקי שלכם בצורה הטובה ביותר

ניתן כמובן לשלב אריזות מותאמות אישית לזוגות גרביים, שלישיות גרביים ומארזי גרביים כאלה או אחרים לפי מה שתרצו. כן, כן לפי מה שתרצו ותבחרו.

לסיכום נאמר שאין ספק שמדובר במוצר פרסום מדהים שיהפוך כל אירוע חברה או כנס שתערכו להצלחה מדהימה. בין אם אתם עורכים כנס בארץ או אם אתם רוצים לחלק מתנות לכנס בחו"ל או לאורחים שלכם, גרביים ממותגות בהתאמה אישית הם בהחלט מתנה נפלאה לעובדים ומוצר פרסום לקידום מכירות.

#מוצריפרסוםלחורף #מוצריפרסוםמיוחדים #מוצריפרסוםוקדמ #מוצריפרסוםלקיץ #מוצריפרסוםזולים #גרבייםארוגות #גרבייםממותגותאולאובר #גרבייםעםחבק

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020