• מערכת זאב אימפורט

אריזות מתכת ממותגות בהתאמה אישית


תחום קידום המוצרים והפרסום דורש מאיתנו היבואנים לחדש כל הזמן ולהבטיח שלקוחותינו ייהנו ממוצרים איכותיים וחדשניים שיעמדו בקדמת הבמה בכל פעם מחדש. אבל מוצר טוב ואיכותי ואף אם הוא חדש, אינו מספיק לבדו ופעמים רבות המעטפת החיצונית שלו מה שאנו מכנים בפשטות "אריזה" חשובה לא פחות. מה הסיבה לכך למעשה?

אם מדובר למשל בחברה מתחום המזון או ההייטק והמדיה שמעוניינת להעביר מסר פרסומי זכיר, קונסיסטנטי ולאורך זמן, לא תמיד מספיק להעביר את המסר במיתוג המוצר עצמו אלא לפעמים האריזה של המוצר היא זו שמעבירה את המסר השיווקי או הפרסומי בצורה נכונה יותר, לאורך זמן ונשארת בתודעה.

אם לצורך ההמחשה חברה המייצרת קפה תרצה להעביר מסר פרסומי או שיווקי לגבי מוצר חדש שלה או לחלופין לשמר או להגדיל מכירות של מוצר קיים שלה, היא תזדקק למשהו נוסף מעבר לאריזת הממכר הרגילה של החברה. לצורך כך אנו רואים פעמים רבות חברות שבוחרות לחלק או למכור בשיטת "קנה קבל" מארזי שי ממותגים שסובבים סביב אותו מוצר חדש\ישן של החברה. בצורה זו, ניתן להעביר מסר ישיר ללקוח הסופי בצורה הטובה ביותר.

מארז שי ממותג בהתאמה אישית - כלי לקידום מכירות ופרסום הנושא את שם המוצר או תיאור שלו

תחום המארזים בכלל ואריזות המתכת הממותגות בהתאמה אישית בפרט, הפך פופולרי ורלוונטי במיוחד כאשר מדובר במוצרי קידום מכירות ופרסום, מתנות ואריזות שי לוועדי עובדים וחברות.

זאב אימפורט מתמחה בייצור ועיצוב אריזות מתכת ממותגות בהתאמה אישית לכל מטרה באיכות גבוהה במיוחד ובמחירים הזולים בישראל.

חברתנו מייצרת אריזות מתכת ממותגות בהתאמה אישית ובהדפסה מלאה ALL OVER PRINTING ישירות בהליך הייצור של הקופסה או האריזה. כך למעשה מתקבלת תוצאה לא פחות ממושלמת, איכותית ובהדפסה איכותית במיוחד בעלת שכבת צבע עשירה ואחידה, בלי מריחות צבע, בכל חלקי האריזה.

הדפסה איכותית בעלת צבע עשיר ואחיד - מיוצר בזמן הייצור ניתן למתג כל חלק באריזה

#אריזתמתכתממותגת #אריזתמתכת #קופסהממותגת #הדפסהעלקופסתמתכת #פרוצס #הדפסתפרוצס #הדפסהמלאה #עיצובאריזותממותגות #ייצוראריזותמתכתממותגות #זאבאימפורט #הדפסהעלמוצריפרסום

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020