פד לעכבר ממותג בהדפסה מלאה

פד לעכבר ממותג בהדפסה מלאה

פד לעכבר ממותג במגוון צורות ודגמים: אנחנו מייצרים מוצרי פרסום ומשטחים לעכבר המחשב  ( פד לעכבר) במגוון צורות ובהדפסה מלאה בהתאמה אישית. פד לעכבר צורני בכל צורה שתרצו: גביע יוגורט, פד לעכבר בצורת לב, פד לעכבר בצורת לוגו חברה ועוד, פד לעכבר מלבני במגוון סוגי הדפסות - הדפסה רגילה או הדפסה מלאה על גבי כל המשטח, פד ג'ל סיליקון ממותג בהדפסה חלקית או הדפסה מלאה. ניתן למתג את הפד לעכבר איך שרוצים בכל צורה וצבע. משמש כמוצר קידום מכירות ופרסום מצוין בעל שטח פרסום גדול ובולט. מוצר שמיש וזכיר שמהווה מוצר קד"

פד לעכבר ממותג בעיצוב אישי

פד לעכבר ממותג בהדפסה מלאה אול אובר ALL OVER PRINTING במגוון צורות ודגמים. אנחנו מייצרים פד לעכבר צורני בצורת עיגול, בצורת לוגו,פד לעכבר בצורת כוכב או פד מלבני,פד לעכבר בצורת גביע יוגורט,פד לעכבר בצורת לב,פד לעכב בצורת לוגו חברה ועוד. ניתן להדפיס על פד העכבר ולמתג אותו בהדפסה מלאה על גבי כל המשטח או הדפסה חלקית. יש מגוון סוגי פד לעכבר כמו פד לעכבר עם כרית סיליקון או פד לעכבר שטוח. הדפסה על פד לעכבר מהווה מוצר פרסום וקידום מכירות מצוין בעל שטח פרסום בולט ושמיש, מתנה לחלוקה בכנסים,מוצר חובה במשרדים ומרכזי מכירות ושירות לקוחות,מתנות לעובדים,חלוקת מוצרי קידום מכירות ועוד.

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020