יבואן מכשירי סלולר

יבואן מכשירי סלולר - ז.א.ב יבוא שיווק והפצה

עם ניסיון של שנים בתחום הסלולר והיבוא כאחד, מובילה ז.א.ב יבוא שיווק והפצה את תחום אביזרי הסלולר וחלקי החילוף בישראל לרבות מוצרים משלימים, מוצרי מולטימדיה וגאדג'טים.

בזאב יבוא שיווק והפצה פועל צוות עשיר ניסיון עם למעלה מ-12 שנים בתחום הסלולר, ברכש ובסחר בינלאומי.

הצוות המיומן שלנו פועל מארבעה מוקדים עיקריים בעולם בניהם: סין, ארה"ב, פרנקפורט-אירופה וישראל ועל כן בהכרח צבר קשרי מסחר ארוכי טווח ומהגדולים במשק בתחומו עם מגוון חברות ויצרנים גדולים ברחבי העולם. בתור יבואן אביזרי סלולר מוביל, אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להביא את מיטב המוצרים המצליחים בעולם לכל מדף בישראל תוך הקפדה על איכות וטיב המוצרים מהקטן - ועד הגדול.

כחלק מהפעילותינו ביבוא אביזרי סלולר מעבר לים - מתבצעת הפצה כלל עולמית הישר ממחסנינו במזרח ועד לקוחותינו בחלקים נרחבים בארצות הברית ואירופה.

ז.א.ב יבוא שיווק והפצה גאה לעבוד עם מיטב החברות בארץ ובחו"ל ולהוות חוד החנית בתחום הסלולר בישראל ובעולם.

יבואן אביזרי סלולר אמיתי שדואג לאינטרסים שלך

אז איך זאב יבוא שיווק והפצה דואגת לאינטרסים שלך כעסק?

בעזרת צוות מיומן ומנוסה אנו מסוגלים לאתר ולספק כמעט כל מוצר הקיים בשוק העולמי, בין אם מהיצרניות באופן רשמי או בין אם מספק המורשה מטעמן ולהתחייב למחירים מהארקטיביים בשוק. יבואן אביזרי סלולר שדואג לאינטרסים שלך - דואג להשאיר לך את האופציות תמיד פתוחות ומגוונות ומשאיר את הבחירה בידיים שלך.

 

יבואן אביזרי סלולר עם דגש נרחב באיכות המוצרים

בזאב יבוא שיווק והפצה אנו שמים את מלוא תשומת הלב באיכות המוצרים שלנו ומאמינים באמת ובתמים כי עסקה טובה מתחילה במוצר טוב. בעידן האינטרנט והסחר הרשתי, בו לא חסרים יבואני אביזרים לסלולר הידועים בשם "יבואני אינטרנט" - תמונה איננה משקפת את טיב המוצר ובטח שאינה יכולה להבטיח איכות. על כן בזאב יבוא שיווק והפצה אנו מקפידים על טסטים ובדיקות מקדימות ודואגים לחוש את המוצר טרם צאתו את המפעל.