הדפסה על מניפות | הפקות דפוס מיוחדות

הדפסה על מניפות | הפקות דפוס מיוחדות

מגוון רחב של מניפות בכל צורה וצבע שתבחרו. אנו מדפיסים על המניפות בשלב היצור שלהן כך שאתם מקבלים מוצר שהוא 100% הדפסה מלאה , מוצר איכותי ועמיד בהרבה בהשוואה להדפסה אחרת. מוצר מעולה לקידום מכירות ופרסום

הדפסה על מניפות

מחפשים מוצר פרסום וואו WOW בתחום המסיבות, כנסים ואירועים?  הגעתם למקום הנכון! זאב אימפורט אחראית על ייצור מירב ומיטב המניפות הממותגות אול אובר בישראל באיכות ובנראות הגבוהה בישראל. אנחנו מייצרים מניפות במבוק איכותיות או מניפות פלסטיק טקסטיל או נייר בהדפסה מלאה בשלב הייצור במפעל באיכות נדירה וייחודית.

אם יצא לכם לראות מניפות ממותגות אול אובר בהדפסה מלאה כנראה שמדובר במניפות שלנו. ניתן למתג כל מה שרוצים על גבי המניפה בצד אחד או שני צדדים בהדפסה צבעונית מלאה,זמני ייצור מהירים ואספקה סופר מהירה.

אם אתם מתכננים אירוע או הפקה גדולה,כנס או מסיבת חברה בחוף הים אין ספק שמניפה ממותגת אול אובר היא אחד מהפריטים שחובה שיהיו לכם.

הדפסה מלאה על מניפות בשיטת אול אובר ALL OVER PRINTING

איך זה קורה? אז כמובן שאנחנו ממעטים לחשוף את סודות המקצוע שלנו וכאן כבר נכנס לסיפור המומחיות והמקצועיות של הצוות המיומן שלנו, אבל נגלה לכם רק שבניגוד למניפה רגילה שעליה במקרה הטוב ממתגים לוגו קטן מוגבל לצבע אחד, פה אנחנו ואתם שותפים מלאים בייצור מוצר פרסום מאפס - מניפה מבמבוק בהדפסה מלאה צבעונית מלאה,בצבעי פנטון מדויקים בתהליך הדפסה ייחודי וסודי ששמור רק לנו...