מתנות ממותגות - יבוא ושיווק מתנות ממותגות לחברות, וועדי עובדים, מתנות ממותגות לחגים

חברתנו מתמחה ביבוא ושיווק מתנות ממותגות לחברות, מתנות ממותגות לוועדי עובדים, מתנות ממותגות לחגים ומתנות לכנסים ואירועי חברה. מתנות ממותגות הן דרך נפלאה להשאיר חותם הערכה ורושם חיובי על עובד מסור, לקוחות נאמנים וכיוצא באלה. בזאב אימפורט פיתחנו מספר רב של מתנות ממותגות העונות על כל תקציב ודרישה בזמני אספקה מהירים, חדשנות והתחייבות למחירים הזולים בשוק. כמו כן אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות ליצור מתנות ממותגות בהתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם: החל ממתנות במיתוג אישי וכלה בייצור מארזים ממותגים בעיצוב אישי. 

בזכות הניסיון הרב שצברנו, זרוע היבוא שלנו וקשרים ענפים עם יבואנים מתחומי מזון, חשמל, טקסטיל ועוד, אנו מבטיחים לכם איכות ללא פשרות, מחירים אטרקטיביים ומלאי בלתי נדלה של מתנות ממותגות לכל תחום, עונה בשנה, אירוע וחגיגה שתרצו לערוך. 

באפשרותכם ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בבחירת מתנה ממותגת עבור מי שתחפצו.

אילו סוגי מתנות ממותגות יש לנו?

אנו מייצרים מגוון רחב של מתנות ממותגות החל ממתנות ממותגות לחגים: מתנות לראש השנה, מתנות לפסח, מתנות לט"ו בשבט, מתנות לעובדים החל ממתנות לעובדים חדשים New employee welcome kit, מתנות ממותגות ליולדת, מתנות ממותגות לימי הולדת, מתנות לעובדים מצטיינים, מתנות יוקרתיות למנהלות ומנהלים וכלה במתנות ממותגות ללקוחות V.I.P ולקוחות נבחרים, מתנות לאורחים מחו"ל, מתנות ללקוחות בפריסה ארצית ועוד. חברתנו תסייע עבורכם החל משלב בחירת המתנה ותכולתה, מיתוג המתנה, אירוז המתנה ועד לשלב המשלוח בפריסה ארצית לכל נקודה שתבחרו. 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020